Activiteiten dit seizoen

Chronologisch overzicht

Titel Datum Uur Locatie Type
De leeuwen van Vlaanderen Datum nog vast te leggen De Kriekelaar Theater
M. Af te spreken Cinema Palace Film
Green Book Af te spreken Cinema Palace Film
Illégal Af te spreken Cinema Palace Film
Ce magnifique gâteau Af te spreken Cinema Palace Film
Lion Af te spreken Cinema Palace Film
Le chicon Datum nog vast te leggen De Kriekelaar Theater
KLASH-the game Af te spreken Brussel Kunsteducatie
KLASH-the game Af te spreken Brussel Kunsteducatie
Le cadeau Af te spreken De Kriekelaar Film
Wallay Af te spreken Cinema Palace Film
The Biggest Little Farm Af te spreken Cinema Palace Film
When Arabs danced Af te spreken Cinema Palace Film
Eight Grade Af te spreken Cinema Palace Film
Woestzoeker do 03.10.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Woestzoeker do 03.10.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Gordon & Paddy: de zaak van de gestolen nootjes do 03.10.2019 10:30 Everna Film
Gordon & Paddy: de zaak van de gestolen nootjes do 03.10.2019 13:30 Everna Film
Gordon & Paddy: de zaak van de gestolen nootjes do 03.10.2019 09:15 Everna Film
Woestzoeker vr 04.10.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Woestzoeker vr 04.10.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Gordon & Paddy: de zaak van de gestolen nootjes vr 04.10.2019 10:00 Everna Film
Gordon & Paddy: de zaak van de gestolen nootjes vr 04.10.2019 13:30 Everna Film
Het meisje in de gele jas ma 07.10.2019 09:30 Op school Theater
Sira en de Micmac studio ma 07.10.2019 13:30 De Linde Theater
Dansworkshop Danslabo ma 07.10.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 07.10.2019 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas ma 07.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas ma 07.10.2019 11:00 Op school Theater
Dansworkshop Danslabo di 08.10.2019 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Sira en de Micmac studio di 08.10.2019 10:00 De Linde Theater
Dansworkshop Danslabo di 08.10.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas di 08.10.2019 09:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas di 08.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas di 08.10.2019 11:00 Op school Theater
Workshop Sira & de MicMac Studio di 08.10.2019 09:30 Op school Kunsteducatie
Workshop Sira & de MicMac Studio di 08.10.2019 13:00 Op school Kunsteducatie
Sira en de Micmac studio di 08.10.2019 13:30 De Linde Theater
Dansworkshop Danslabo do 10.10.2019 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 10.10.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas do 10.10.2019 13:30 Op school Theater
Workshop Sira & de MicMac Studio do 10.10.2019 13:00 Op school Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas do 10.10.2019 10:30 Op school Theater
Workshop Sira & de MicMac Studio do 10.10.2019 09:30 Op school Kunsteducatie
Workshop Sira & de MicMac Studio vr 11.10.2019 13:00 Op school Kunsteducatie
Workshop Sira & de MicMac Studio vr 11.10.2019 09:30 Op school Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 11.10.2019 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosoferen vr 11.10.2019 10:00 Everna Film
Aatos en de wereld + workshop filosoferen vr 11.10.2019 13:15 Everna Film
Dansworkshop Danslabo vr 11.10.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas vr 11.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas vr 11.10.2019 10:30 Op school Theater
Explo Expo: Het leven van de objecten - Workshop ma 14.10.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten - Workshop ma 14.10.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas ma 14.10.2019 11:00 Op school Theater
Stadswandeling: Koninklijke route ma 14.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route ma 14.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas ma 14.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas ma 14.10.2019 09:30 Op school Theater
Natuurwandelingen ma 14.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 14.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 15.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten di 15.10.2019 13:30 Argos Tentoonstelling
Natuurwandelingen di 15.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Koninklijke route di 15.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas di 15.10.2019 10:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas di 15.10.2019 13:30 Op school Theater
Stadswandeling: Koninklijke route di 15.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten di 15.10.2019 09:30 Argos Tentoonstelling
Natuurwandelingen wo 16.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 17.10.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Qui Vive ! do 17.10.2019 13:30 De Linde Theater
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne do 17.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne do 17.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 17.10.2019 12:45 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 17.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 17.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 18.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 18.10.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 18.10.2019 12:45 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 18.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 18.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 18.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Qui Vive ! vr 18.10.2019 10:00 De Linde Theater
België ondertiteld / La Belgique sous-titrée vr 18.10.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Qui Vive ! vr 18.10.2019 13:30 De Linde Theater
Dansworkshop U-Dance ma 21.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 21.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 21.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 21.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 21.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 21.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 21.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo ma 21.10.2019 13:15 De Linde Kunsteducatie
Meneer Linh ma 21.10.2019 10:30 ZINNEMA Theater
Dansworkshop Danslabo ma 21.10.2019 10:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 22.10.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 22.10.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wat me niet breekt di 22.10.2019 10:30 ZINNEMA Theater
Dansworkshop U-Dance di 22.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Wat me niet breekt di 22.10.2019 13:30 ZINNEMA Theater
Natuurwandelingen di 22.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel di 22.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel di 22.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 22.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance wo 23.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 23.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 24.10.2019 09:30 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 24.10.2019 12:45 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 24.10.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 24.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 24.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 24.10.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 25.10.2019 09:30 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 25.10.2019 12:45 De Linde Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 25.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 25.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 25.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 25.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 25.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Big Bang ma 04.11.2019 09:30 BOZAR Muziek
Natuurwandelingen ma 04.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten - Workshop ma 04.11.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten - Workshop ma 04.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 04.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 05.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Binti di 05.11.2019 10:00 Cinema Palace Film
Natuurwandelingen di 05.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten di 05.11.2019 13:30 Argos Tentoonstelling
Explo Expo: Het leven van de objecten di 05.11.2019 09:30 Argos Tentoonstelling
Filmworkshop: En... Actie! do 07.11.2019 12:45 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 07.11.2019 09:30 De Linde Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 08.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 08.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 08.11.2019 12:45 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 08.11.2019 09:30 De Linde Kunsteducatie
8.2 vr 08.11.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Witloof in de klas di 12.11.2019 13:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas di 12.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas wo 13.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas do 14.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 14.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 14.11.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Dikke vrienden do 14.11.2019 10:30 De Linde Film
Dikke vrienden do 14.11.2019 13:30 De Linde Film
Witlof from Syria do 14.11.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Dikke vrienden do 14.11.2019 09:15 De Linde Film
Witloof in de klas do 14.11.2019 13:00 Op school Milieueducatie
Dancing in Jaffa vr 15.11.2019 10:00 Cinema Palace Film
Filmworkshop: En... Actie! vr 15.11.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 15.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Witloof in de klas vr 15.11.2019 13:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas vr 15.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 18.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 18.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Witloof in de klas ma 18.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas ma 18.11.2019 13:00 Op school Milieueducatie
Workshop bij de film Binti di 19.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Witloof in de klas di 19.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Workshop bij de film Binti di 19.11.2019 12:30 Everna Kunsteducatie
Witloof in de klas di 19.11.2019 13:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas wo 20.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas do 21.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas do 21.11.2019 13:00 Op school Milieueducatie
Workshop bij de film Binti do 21.11.2019 12:30 Everna Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti do 21.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 21.11.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 21.11.2019 12:45 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 22.11.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Witloof in de klas vr 22.11.2019 13:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas vr 22.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Workshop bij de film Binti vr 22.11.2019 12:30 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 22.11.2019 12:45 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 22.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Workshop bij de film Binti vr 22.11.2019 09:30 De Linde Kunsteducatie
Ela Stiek vr 22.11.2019 11:00 BOZAR Muziek
Natuurwandelingen vr 22.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Workshop bij de film Binti ma 25.11.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Binti ma 25.11.2019 10:00 Cinema Palace Film
Workshop bij de film Binti ma 25.11.2019 12:30 Aximax Kunsteducatie
Bouwstof ma 25.11.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Interactief concert Aqua Musica di 26.11.2019 11:00 BOZAR Muziek
Bouwstof di 26.11.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Wolk di 26.11.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Workshop bij de film Binti di 26.11.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti di 26.11.2019 12:30 Aximax Kunsteducatie
Wolk wo 27.11.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Wolk do 28.11.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Wolk do 28.11.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Workshop bij de film Binti do 28.11.2019 12:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
De wegpiraat en andere deugnieten do 28.11.2019 10:30 De Linde Film
De wegpiraat en andere deugnieten do 28.11.2019 09:15 De Linde Film
Bouwstof do 28.11.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti do 28.11.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Bouwstof vr 29.11.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti vr 29.11.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti vr 29.11.2019 12:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
De wegpiraat en andere deugnieten vr 29.11.2019 13:30 De Linde Film
De wegpiraat en andere deugnieten vr 29.11.2019 09:15 De Linde Film
De wegpiraat en andere deugnieten vr 29.11.2019 10:30 De Linde Film
Workshop bij de film Binti ma 02.12.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 02.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti ma 02.12.2019 12:30 Everna Kunsteducatie
Bouwstof ma 02.12.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 02.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 02.12.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Bouwstof di 03.12.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 03.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 03.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti di 03.12.2019 12:30 Aximax Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti di 03.12.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 03.12.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 04.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 04.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Bouwstof do 05.12.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 05.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 05.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 05.12.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 06.12.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Bouwstof vr 06.12.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 06.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 06.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 10.12.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 10.12.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dikke vrienden do 12.12.2019 13:30 Ten Noey Film
Dansworkshop Danslabo do 12.12.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dikke vrienden do 12.12.2019 10:30 Ten Noey Film
Dikke vrienden do 12.12.2019 09:15 Ten Noey Film
Dansworkshop Danslabo do 12.12.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosoferen vr 13.12.2019 10:00 Everna Film
Aatos en de wereld + workshop filosoferen vr 13.12.2019 13:15 Everna Film
Dansworkshop Danslabo di 17.12.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 17.12.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Kerstconcert do 19.12.2019 11:00 BOZAR Muziek
Interactief concert: Laten we het orkest ontdekken! do 19.12.2019 10:30 Flagey Muziek
Dansworkshop Danslabo do 19.12.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 19.12.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Interactief concert: Laten we het orkest ontdekken! do 19.12.2019 13:30 Flagey Muziek
Kerstconcert do 19.12.2019 13:30 BOZAR Muziek
Witloof in de klas ma 06.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas ma 06.01.2020 13:00 Op school Milieueducatie
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 13:30 Ten Noey Film
Witloof in de klas di 07.01.2020 13:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas di 07.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 09:15 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 10:30 Ten Noey Film
Witloof in de klas wo 08.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
Dikke vrienden do 09.01.2020 13:30 Everna Film
Dikke vrienden do 09.01.2020 10:30 Everna Film
Witloof in de klas do 09.01.2020 13:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas do 09.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
Dikke vrienden do 09.01.2020 09:15 Everna Film
De soldaat do 09.01.2020 09:30 De Kriekelaar Theater
De soldaat do 09.01.2020 10:45 De Kriekelaar Theater
De soldaat do 09.01.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Witloof in de klas vr 10.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
De soldaat vr 10.01.2020 09:30 De Kriekelaar Theater
De soldaat vr 10.01.2020 10:45 De Kriekelaar Theater
De soldaat vr 10.01.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Witloof in de klas vr 10.01.2020 13:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas ma 13.01.2020 13:00 Op school Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo ma 13.01.2020 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Witloof in de klas ma 13.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo ma 13.01.2020 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 14.01.2020 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 14.01.2020 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Witloof in de klas di 14.01.2020 13:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas di 14.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
Zetels van goud wo 15.01.2020 11:00 Ten Noey Theater
Witloof in de klas wo 15.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
Zetels van goud wo 15.01.2020 09:00 Ten Noey Theater
Zetels van goud do 16.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Dansworkshop Danslabo do 16.01.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 16.01.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Witloof in de klas do 16.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas do 16.01.2020 13:00 Op school Milieueducatie
Zetels van goud do 16.01.2020 10:00 Ten Noey Theater
Zetels van goud vr 17.01.2020 10:00 Ten Noey Theater
Zetels van goud vr 17.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Witloof in de klas vr 17.01.2020 13:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas vr 17.01.2020 10:00 Op school Milieueducatie
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 09:00 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 10:30 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 13:30 Everna Film
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 23.01.2020 10:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 23.01.2020 13:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! vr 24.01.2020 10:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! vr 24.01.2020 13:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! ma 27.01.2020 13:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! ma 27.01.2020 10:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! di 28.01.2020 10:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! di 28.01.2020 13:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! do 30.01.2020 13:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! do 30.01.2020 10:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! - Workshop do 30.01.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! - Workshop do 30.01.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Shoes do 30.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Shoes do 30.01.2020 10:00 Ten Noey Theater
Shoes vr 31.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! - Workshop vr 31.01.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Shoes vr 31.01.2020 09:30 Ten Noey Theater
Shoes vr 31.01.2020 11:00 Ten Noey Theater
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! - Workshop vr 31.01.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Heimwee naar Tirgu Mures ma 03.02.2020 13:30 ZINNEMA Theater
Heimwee naar Tirgu Mures ma 03.02.2020 10:00 ZINNEMA Theater
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop ma 03.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures ma 03.02.2020 13:00 Op school Kunsteducatie
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures ma 03.02.2020 14:00 Op school Kunsteducatie
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures ma 03.02.2020 11:20 Op school Kunsteducatie
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures ma 03.02.2020 10:30 Op school Kunsteducatie
Druktopus, Schrijfvis ma 03.02.2020 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop ma 03.02.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures ma 03.02.2020 09:20 Op school Kunsteducatie
Druktopus, Schrijfvis di 04.02.2020 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 09:20 Op school Kunsteducatie
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 10:30 Op school Kunsteducatie
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 11:20 Op school Kunsteducatie
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 13:00 Op school Kunsteducatie
Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 13:30 ZINNEMA Theater
Inleiding: Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 14:00 Op school Kunsteducatie
Heimwee naar Tirgu Mures di 04.02.2020 10:00 ZINNEMA Theater
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop di 04.02.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop di 04.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Druktopus, Schrijfvis wo 05.02.2020 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
De indiaan do 06.02.2020 10:00 De Linde Film
Heimwee naar Tirgu Mures do 06.02.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Heimwee naar Tirgu Mures do 06.02.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop do 06.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop do 06.02.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
De indiaan do 06.02.2020 13:15 De Linde Film
De indiaan vr 07.02.2020 10:00 De Linde Film
Druktopus, Schrijfvis vr 07.02.2020 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Heimwee naar Tirgu Mures vr 07.02.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
De indiaan vr 07.02.2020 13:15 De Linde Film
Heimwee naar Tirgu Mures vr 07.02.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Explo Expo: Het leven van de objecten - Workshop ma 10.02.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten - Workshop ma 10.02.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten di 11.02.2020 13:30 Argos Tentoonstelling
Explo Expo: Het leven van de objecten di 11.02.2020 09:30 Argos Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo di 11.02.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 11.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Mieren slapen nooit di 11.02.2020 13:30 De Linde Theater
Mieren slapen nooit di 11.02.2020 10:45 De Linde Theater
Mieren slapen nooit di 11.02.2020 09:15 De Linde Theater
Filmworkshop: Click & Move do 13.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 13.02.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 13.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 13.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Mieren slapen nooit do 13.02.2020 13:30 De Linde Theater
Mieren slapen nooit do 13.02.2020 10:45 De Linde Theater
Mieren slapen nooit do 13.02.2020 09:15 De Linde Theater
Mieren slapen nooit vr 14.02.2020 13:30 De Linde Theater
Mieren slapen nooit vr 14.02.2020 10:45 De Linde Theater
Mieren slapen nooit vr 14.02.2020 09:15 De Linde Theater
Filmworkshop: Click & Move vr 14.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 14.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Huid ma 17.02.2020 09:00 De Markten Kunsteducatie
Huid ma 17.02.2020 13:00 De Markten Kunsteducatie
Huid ma 17.02.2020 10:40 De Markten Kunsteducatie
Rosalba ma 17.02.2020 10:00 Everna Muziektheater
Rosalba ma 17.02.2020 13:30 Everna Muziektheater
Huid di 18.02.2020 13:00 De Markten Kunsteducatie
Huid di 18.02.2020 09:00 De Markten Kunsteducatie
Rosalba di 18.02.2020 10:30 Everna Muziektheater
Rosalba di 18.02.2020 09:15 Everna Muziektheater
Huid di 18.02.2020 10:40 De Markten Kunsteducatie
De leeuwen van Vlaanderen di 18.02.2020 10:30 De Kriekelaar Theater
Solomon X Scheba do 20.02.2020 10:30 ZINNEMA Dans
De indiaan do 20.02.2020 13:15 Ten Noey Film
De indiaan do 20.02.2020 10:00 Ten Noey Film
Filmworkshop: Click & Move do 20.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 20.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 21.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 21.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
De indiaan vr 21.02.2020 13:15 Ten Noey Film
De indiaan vr 21.02.2020 10:00 Ten Noey Film
Filmworkshop: En... Actie! do 05.03.2020 12:45 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 05.03.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Huid do 05.03.2020 13:00 De Markten Kunsteducatie
Huid do 05.03.2020 10:40 De Markten Kunsteducatie
Huid do 05.03.2020 09:00 De Markten Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosoferen vr 06.03.2020 10:00 Ten Noey Film
Aatos en de wereld + workshop filosoferen vr 06.03.2020 13:15 Ten Noey Film
Filmworkshop: En... Actie! vr 06.03.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Huid vr 06.03.2020 09:00 De Markten Kunsteducatie
Huid vr 06.03.2020 10:40 De Markten Kunsteducatie
Huid vr 06.03.2020 13:00 De Markten Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 06.03.2020 12:45 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen ma 09.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen ma 09.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen ma 09.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen di 10.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Interactief concert Sing! 2.0 di 10.03.2020 13:30 BOZAR Muziek
Precies Stenen di 10.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen di 10.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Interactief concert Sing! 2.0 di 10.03.2020 11:00 BOZAR Muziek
Precies Stenen wo 11.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen wo 11.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen do 12.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 12.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 12.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen do 12.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen do 12.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 13.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 13.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 13.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosoferen vr 13.03.2020 13:15 Ten Noey Film
Aatos en de wereld + workshop filosoferen vr 13.03.2020 10:00 Ten Noey Film
Filmworkshop: Click & Move vr 13.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 13.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen ma 16.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen ma 16.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen ma 16.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Rita di 17.03.2020 13:30 ZINNEMA Theater
Precies Stenen di 17.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen di 17.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen di 17.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen wo 18.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen wo 18.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen do 19.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen do 19.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Halewyn do 19.03.2020 13:30 De Kriekelaar Muziek
Filmworkshop: Click & Move do 19.03.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen do 19.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
The Wetsuitman do 19.03.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop: Click & Move do 19.03.2020 12:45 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 20.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen vr 20.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen vr 20.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Binti vr 20.03.2020 13:00 De Linde Film
Filmworkshop: Click & Move vr 20.03.2020 12:45 Aximax Kunsteducatie
Binti vr 20.03.2020 09:30 De Linde Film
Filmworkshop: Click & Move vr 20.03.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 23.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 23.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen di 24.03.2020 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Natuurwandelingen di 24.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 24.03.2020 13:00 BOZAR Tentoonstelling
Natuurwandelingen di 24.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! di 24.03.2020 10:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Een spel van lijnen di 24.03.2020 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 26.03.2020 10:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! do 26.03.2020 13:00 BOZAR Tentoonstelling
Pjotr en de Wolfski do 26.03.2020 10:00 De Linde Theater
Pjotr en de Wolfski do 26.03.2020 13:30 De Linde Theater
Explo Expo: Een spel van lijnen - Workshop do 26.03.2020 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 26.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 26.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen - Workshop do 26.03.2020 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Pjotr en de Wolfski vr 27.03.2020 10:00 De Linde Theater
Pjotr en de Wolfski vr 27.03.2020 13:30 De Linde Theater
Natuurwandelingen vr 27.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 27.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 27.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 27.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 30.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 30.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Zeep ma 30.03.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 30.03.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 30.03.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Zeep ma 30.03.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Zeep di 31.03.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Stadswandeling: Koninklijke route di 31.03.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 31.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 31.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Koninklijke route di 31.03.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! - Workshop di 31.03.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! - Workshop di 31.03.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Zeep di 31.03.2020 09:15 De Kriekelaar Theater
Zeep di 31.03.2020 10:45 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen do 02.04.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 02.04.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! - Workshop do 02.04.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor iedereen! - Workshop do 02.04.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Rémi sans Famille vr 03.04.2020 13:30 De Linde Film
Natuurwandelingen vr 03.04.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 03.04.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Rémi sans Famille vr 03.04.2020 10:00 De Linde Film
Dansworkshop U-Dance ma 20.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 20.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 20.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 20.04.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 20.04.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 21.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 21.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 21.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel di 21.04.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel di 21.04.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 22.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 22.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel wo 22.04.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
On y va! do 23.04.2020 11:00 Ten Noey Theater
On y va! do 23.04.2020 09:30 Ten Noey Theater
Dansworkshop U-Dance do 23.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 23.04.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 23.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 23.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 23.04.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 24.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 24.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 24.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
On y va! vr 24.04.2020 11:00 Ten Noey Theater
On y va! vr 24.04.2020 09:30 Ten Noey Theater
Stadswandeling: Koninklijke route vr 24.04.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route vr 24.04.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 27.04.2020 09:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 27.04.2020 11:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 27.04.2020 13:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 28.04.2020 09:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 28.04.2020 11:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 28.04.2020 13:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 29.04.2020 09:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 29.04.2020 11:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 30.04.2020 13:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 30.04.2020 09:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 30.04.2020 11:00 De Linde Kunsteducatie
Slotmoment Beter Buiten do 30.04.2020 09:15 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 04.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 04.05.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 04.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Intensief bewegingslabo ma 04.05.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 04.05.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 05.05.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 05.05.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Intensief bewegingslabo di 05.05.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 07.05.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 07.05.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Intensief bewegingslabo do 07.05.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini vr 08.05.2020 10:30 Ten Noey Muziek
Intensief bewegingslabo vr 08.05.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 08.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 08.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Maxi vr 08.05.2020 13:30 Ten Noey Muziek
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 11.05.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 11.05.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Intensief bewegingslabo ma 11.05.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 11.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 11.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo di 12.05.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Intensief bewegingslabo di 12.05.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 12.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 12.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo di 12.05.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen di 12.05.2020 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo: Een spel van lijnen di 12.05.2020 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Natuurwandelingen wo 13.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo do 14.05.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen - Workshop do 14.05.2020 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen - Workshop do 14.05.2020 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Veel te veel te veel do 14.05.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen do 14.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Veel te veel te veel do 14.05.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen do 14.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Intensief bewegingslabo do 14.05.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 14.05.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Slotmoment Beter Buiten vr 15.05.2020 09:15 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 15.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Koninklijke route vr 15.05.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route vr 15.05.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Veel te veel te veel vr 15.05.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Veel te veel te veel vr 15.05.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen vr 15.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Intensief bewegingslabo vr 15.05.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 25.05.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 25.05.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen di 26.05.2020 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo: Een spel van lijnen di 26.05.2020 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo: Een spel van lijnen - Workshop do 28.05.2020 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen - Workshop do 28.05.2020 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel vr 29.05.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel vr 29.05.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 04.06.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 04.06.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Maxi vr 05.06.2020 13:30 De Kriekelaar Muziek
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 05.06.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 05.06.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini vr 05.06.2020 10:30 De Kriekelaar Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Maxi ma 08.06.2020 13:30 Everna Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini ma 08.06.2020 10:30 Everna Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Maxi di 09.06.2020 13:30 Everna Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini di 09.06.2020 10:30 Everna Muziek