Filter het aanbod reset keuzes

op type
Dans (1)
Film (20)
Kunsteducatie (24)
Milieueducatie (3)
Muziek (9)
Muziektheater (1)
Tentoonstelling (4)
Theater (23)

op leeftijd
Kleuter - onthaalklas (6)
Kleuter - 1ste kleuterklas (8)
Kleuter - 2de kleuterklas (12)
Kleuter - 3de kleuterklas (12)

Lager - 1ste leerjaar (13)
Lager - 2de leerjaar (15)
Lager - 3de leerjaar (24)
Lager - 4de leerjaar (29)
Lager - 5de leerjaar (24)
Lager - 6de leerjaar (24)

Secundair - 1ste jaar (11)
Secundair - 2de jaar (10)
Secundair - 3de jaar (11)
Secundair - 4de jaar (16)
Secundair - 5de jaar (15)
Secundair - 6de jaar (15)

op locatie
Argos (1)
Aximax (4)
BOZAR (6)
Brussel (4)
Charliermuseum (1)
Cinema Palace (11)
De Kriekelaar (20)
De Linde (15)
De Markten (1)
Everna (16)
Flagey (1)
KMKG-Hallepoort (1)
Moeraske (2)
Op school (10)
Ten Noey (13)
ZINNEMA (6)

 Als er niets geselecteerd is, worden alle leeftijden en categorieën getoond
Titel Datum Uur Locatie Type
Het meisje in de gele jas ma 07.10.2019 09:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas ma 07.10.2019 10:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas ma 07.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas di 08.10.2019 10:35 Op school Theater
Het meisje in de gele jas di 08.10.2019 11:25 Op school Theater
Het meisje in de gele jas di 08.10.2019 13:40 Op school Theater
Het meisje in de gele jas do 10.10.2019 09:15 Op school Theater
Het meisje in de gele jas do 10.10.2019 11:00 Op school Theater
Het meisje in de gele jas do 10.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas vr 11.10.2019 11:00 Op school Theater
Het meisje in de gele jas vr 11.10.2019 13:30 Op school Theater
Natuurwandelingen ma 14.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Het meisje in de gele jas ma 14.10.2019 09:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas ma 14.10.2019 11:00 Op school Theater
Natuurwandelingen ma 14.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Het meisje in de gele jas ma 14.10.2019 13:30 Op school Theater
Natuurwandelingen di 15.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Het meisje in de gele jas di 15.10.2019 10:30 Op school Theater
Natuurwandelingen di 15.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Het meisje in de gele jas di 15.10.2019 13:30 Op school Theater
Natuurwandelingen wo 16.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 17.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Qui Vive ! do 17.10.2019 10:00 De Linde Theater
Natuurwandelingen do 17.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 18.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Qui Vive ! vr 18.10.2019 10:00 De Linde Theater
Natuurwandelingen vr 18.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Qui Vive ! vr 18.10.2019 13:30 De Linde Theater
Dansworkshop U-Dance ma 21.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas ma 21.10.2019 11:00 Op school Theater
Dansworkshop U-Dance ma 21.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas ma 21.10.2019 13:30 Op school Theater
Dansworkshop U-Dance ma 21.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 22.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas di 22.10.2019 11:00 Op school Theater
Dansworkshop U-Dance di 22.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 22.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Het meisje in de gele jas di 22.10.2019 13:35 Op school Theater
Dansworkshop U-Dance wo 23.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 23.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 24.10.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 24.10.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 08.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 08.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dikke vrienden do 14.11.2019 09:15 De Linde Film
Dikke vrienden do 14.11.2019 10:30 De Linde Film
Dikke vrienden do 14.11.2019 13:30 De Linde Film
Ela Stiek vr 22.11.2019 11:00 BOZAR Muziek
Wolk di 26.11.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Wolk wo 27.11.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
De wegpiraat en andere deugnieten do 28.11.2019 09:15 De Linde Film
Wolk do 28.11.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
De wegpiraat en andere deugnieten do 28.11.2019 10:30 De Linde Film
Wolk do 28.11.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
De wegpiraat en andere deugnieten vr 29.11.2019 09:15 De Linde Film
De wegpiraat en andere deugnieten vr 29.11.2019 10:30 De Linde Film
Dansworkshop U-Dance di 03.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 03.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 03.12.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dikke vrienden do 12.12.2019 10:30 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 09:15 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 10:30 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 13:30 Ten Noey Film
Dikke vrienden do 09.01.2020 09:15 Everna Film
Dikke vrienden do 09.01.2020 10:30 Everna Film
Dikke vrienden do 09.01.2020 13:30 Everna Film
Filmworkshop: Click & Move do 16.01.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 16.01.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 17.01.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 17.01.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 09:00 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 10:30 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 13:30 Everna Film
Shoes do 30.01.2020 10:00 Ten Noey Theater
Shoes do 30.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Shoes vr 31.01.2020 09:30 Ten Noey Theater
Shoes vr 31.01.2020 11:00 Ten Noey Theater
Shoes vr 31.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Rosalba ma 17.02.2020 10:00 Everna Muziektheater
Rosalba ma 17.02.2020 13:30 Everna Muziektheater
Rosalba di 18.02.2020 09:15 Everna Muziektheater
Rosalba di 18.02.2020 10:30 Everna Muziektheater
Filmworkshop: Click & Move do 20.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 20.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 21.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 21.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen ma 09.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen ma 09.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen ma 09.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen di 10.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen di 10.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen di 10.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen wo 11.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen wo 11.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen do 12.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 12.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen do 12.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 12.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen do 12.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 13.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 13.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen vr 13.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 13.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen vr 13.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen ma 16.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen ma 16.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen ma 16.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen di 17.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen di 17.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen di 17.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen wo 18.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen wo 18.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen do 19.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 19.03.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen do 19.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 19.03.2020 13:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen do 19.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen vr 20.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 20.03.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 20.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 20.03.2020 13:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 20.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 23.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 23.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 24.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 24.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: Click & Move do 26.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Pjotr en de Wolfski do 26.03.2020 10:00 De Linde Theater
Filmworkshop: Click & Move do 26.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Pjotr en de Wolfski do 26.03.2020 13:30 De Linde Theater
Filmworkshop: Click & Move vr 27.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 27.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Pjotr en de Wolfski vr 27.03.2020 10:00 De Linde Theater
Filmworkshop: Click & Move vr 27.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Pjotr en de Wolfski vr 27.03.2020 13:30 De Linde Theater
Natuurwandelingen vr 27.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Zeep ma 30.03.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Zeep ma 30.03.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Zeep di 31.03.2020 09:15 De Kriekelaar Theater
Zeep di 31.03.2020 10:45 De Kriekelaar Theater
Zeep di 31.03.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen do 02.04.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 02.04.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 03.04.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 03.04.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance ma 20.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 20.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 20.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 21.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 21.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 21.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 22.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 22.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
On y va! do 23.04.2020 09:30 Ten Noey Theater
Dansworkshop U-Dance do 23.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
On y va! do 23.04.2020 11:00 Ten Noey Theater
Dansworkshop U-Dance do 23.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 23.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
On y va! vr 24.04.2020 09:30 Ten Noey Theater
Dansworkshop U-Dance vr 24.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
On y va! vr 24.04.2020 11:00 Ten Noey Theater
Dansworkshop U-Dance vr 24.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 24.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 04.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 04.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 08.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini vr 08.05.2020 10:30 Ten Noey Muziek
Natuurwandelingen vr 08.05.2020 13:00 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 11.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 11.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 12.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 12.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen wo 13.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 14.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 14.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini vr 05.06.2020 10:30 De Kriekelaar Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini ma 08.06.2020 10:30 Everna Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini di 09.06.2020 10:30 Everna Muziek