Filter het aanbod reset keuzes

op type
Dans (1)
Film (20)
Kunsteducatie (21)
Milieueducatie (3)
Muziek (9)
Muziektheater (1)
Tentoonstelling (4)
Theater (23)

op leeftijd
Kleuter - onthaalklas (6)
Kleuter - 1ste kleuterklas (8)
Kleuter - 2de kleuterklas (12)
Kleuter - 3de kleuterklas (12)

Lager - 1ste leerjaar (13)
Lager - 2de leerjaar (15)
Lager - 3de leerjaar (24)
Lager - 4de leerjaar (29)
Lager - 5de leerjaar (24)
Lager - 6de leerjaar (24)

Secundair - 1ste jaar (10)
Secundair - 2de jaar (9)
Secundair - 3de jaar (9)
Secundair - 4de jaar (14)
Secundair - 5de jaar (14)
Secundair - 6de jaar (14)

op locatie
Argos (1)
Aximax (4)
BOZAR (6)
Brussel (4)
Charliermuseum (1)
Cinema Palace (11)
De Kriekelaar (20)
De Linde (15)
De Markten (1)
Everna (16)
Flagey (1)
KMKG-Hallepoort (1)
Moeraske (2)
Op school (6)
Ten Noey (13)
ZINNEMA (6)

 Als er niets geselecteerd is, worden alle leeftijden en categorieën getoond
Titel Datum Uur Locatie Type
workshop Woestzoeker LO wo 18.09.2019 09:30 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO do 19.09.2019 08:30 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO do 19.09.2019 10:25 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO do 19.09.2019 13:35 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO vr 20.09.2019 08:30 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO vr 20.09.2019 10:25 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO vr 20.09.2019 13:35 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO ma 23.09.2019 10:25 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO ma 23.09.2019 13:35 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO di 24.09.2019 10:25 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO di 24.09.2019 13:35 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO wo 25.09.2019 09:30 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO do 26.09.2019 08:45 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO do 26.09.2019 10:40 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO do 26.09.2019 13:40 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO vr 27.09.2019 08:30 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO vr 27.09.2019 10:25 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO vr 27.09.2019 13:40 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO ma 30.09.2019 10:25 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO ma 30.09.2019 12:45 Op school Kunsteducatie
workshop Woestzoeker LO wo 02.10.2019 09:30 Op school Kunsteducatie
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 03.10.2019 09:15 Everna Film
Woestzoeker do 03.10.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 03.10.2019 10:30 Everna Film
Woestzoeker do 03.10.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 03.10.2019 13:30 Everna Film
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... vr 04.10.2019 10:00 Everna Film
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 04.10.2019 10:00 Ten Noey Film
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 04.10.2019 13:15 Ten Noey Film
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... vr 04.10.2019 13:30 Everna Film
Woestzoeker vr 04.10.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Dansworkshop Danslabo ma 07.10.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 07.10.2019 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Sira en de Micmac studio ma 07.10.2019 13:30 De Linde Theater
Workshop Sira & de MicMac Studio di 08.10.2019 09:30 Op school Kunsteducatie
Sira en de Micmac studio di 08.10.2019 10:00 De Linde Theater
Workshop Sira & de MicMac Studio di 08.10.2019 13:00 Op school Kunsteducatie
Sira en de Micmac studio di 08.10.2019 13:30 De Linde Theater
Workshop Sira & de MicMac Studio do 10.10.2019 09:30 Op school Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 10.10.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Workshop Sira & de MicMac Studio do 10.10.2019 13:00 Op school Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 10.10.2019 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Workshop Sira & de MicMac Studio vr 11.10.2019 08:30 Op school Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 11.10.2019 09:00 De Linde Film
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 11.10.2019 10:00 De Linde Film
Dansworkshop Danslabo vr 11.10.2019 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Workshop Sira & de MicMac Studio vr 11.10.2019 13:00 Op school Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 11.10.2019 13:15 De Linde Film
Dansworkshop Danslabo vr 11.10.2019 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 14.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten... ma 14.10.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route ma 14.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 14.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Koninklijke route ma 14.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten... ma 14.10.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 15.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten di 15.10.2019 09:30 Argos Tentoonstelling
Stadswandeling: Koninklijke route di 15.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 15.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Koninklijke route di 15.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten di 15.10.2019 13:30 Argos Tentoonstelling
Natuurwandelingen wo 16.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 17.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 17.10.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne do 17.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 17.10.2019 12:45 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 17.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne do 17.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 18.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 18.10.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 18.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 18.10.2019 12:45 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 18.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 18.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 21.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 21.10.2019 10:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 21.10.2019 13:15 De Linde Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 21.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 22.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo di 22.10.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 22.10.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 22.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: Click & Move do 24.10.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 24.10.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 24.10.2019 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 24.10.2019 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 24.10.2019 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 24.10.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 25.10.2019 09:30 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 25.10.2019 12:45 De Linde Kunsteducatie
Big Bang ma 04.11.2019 09:30 BOZAR Muziek
Explo Expo: Het leven van de objecten... ma 04.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten... ma 04.11.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten di 05.11.2019 09:30 Argos Tentoonstelling
Binti di 05.11.2019 10:00 Cinema Palace Film
Explo Expo: Het leven van de objecten di 05.11.2019 13:30 Argos Tentoonstelling
Workshop bij de film Binti do 07.11.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti do 07.11.2019 12:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 08.11.2019 09:30 De Linde Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 08.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Workshop bij de film Binti vr 08.11.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti vr 08.11.2019 12:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 08.11.2019 12:45 De Linde Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 08.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Witloof in de klas di 12.11.2019 09:00 Op school Milieueducatie
Workshop bij de film Binti di 12.11.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Witloof in de klas di 12.11.2019 11:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas wo 13.11.2019 10:00 Op school Milieueducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 14.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 14.11.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 15.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 15.11.2019 12:45 Everna Kunsteducatie
Witloof in de klas ma 18.11.2019 09:00 Op school Milieueducatie
Witloof in de klas ma 18.11.2019 11:00 Op school Milieueducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten... ma 18.11.2019 13:30 Everna Kunsteducatie
Witloof in de klas di 19.11.2019 08:40 Op school Milieueducatie
Workshop bij de film Binti di 19.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Witloof in de klas di 19.11.2019 10:30 Op school Milieueducatie
Workshop bij de film Binti di 19.11.2019 12:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten di 19.11.2019 13:30 Argos Tentoonstelling
Workshop bij de film Binti do 21.11.2019 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 21.11.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti do 21.11.2019 12:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 21.11.2019 12:45 Aximax Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti vr 22.11.2019 09:30 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 22.11.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti vr 22.11.2019 12:30 De Linde Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 22.11.2019 12:45 Aximax Kunsteducatie
Bouwstof ma 25.11.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Binti ma 25.11.2019 10:00 Cinema Palace Film
Bouwstof di 26.11.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti di 26.11.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Interactief concert Aqua Musica di 26.11.2019 11:00 BOZAR Muziek
Workshop bij de film Binti di 26.11.2019 12:30 Aximax Kunsteducatie
Interactief concert Aqua Musica di 26.11.2019 14:00 BOZAR Muziek
Bouwstof do 28.11.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti do 28.11.2019 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti do 28.11.2019 12:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Bouwstof vr 29.11.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Bouwstof ma 02.12.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Bouwstof di 03.12.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti di 03.12.2019 09:30 Aximax Kunsteducatie
Workshop bij de film Binti di 03.12.2019 12:30 Aximax Kunsteducatie
Bouwstof do 05.12.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Bouwstof vr 06.12.2019 09:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 10.12.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 10.12.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 12.12.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 12.12.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 13.12.2019 09:00 Everna Film
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 13.12.2019 10:00 Everna Film
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 13.12.2019 13:15 Everna Film
Dansworkshop Danslabo di 17.12.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 17.12.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel do 19.12.2019 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 19.12.2019 10:00 Everna Kunsteducatie
Interactief concert: Laten we het ork... do 19.12.2019 10:30 Flagey Muziek
Kerstconcert do 19.12.2019 11:00 BOZAR Muziek
Dansworkshop Danslabo do 19.12.2019 13:15 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel do 19.12.2019 13:30 Brussel Kunsteducatie
Kerstconcert do 19.12.2019 13:30 BOZAR Muziek
Interactief concert: Laten we het ork... do 19.12.2019 13:30 Flagey Muziek
Witloof in de klas di 07.01.2020 08:40 Op school Milieueducatie
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 09:15 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 10:30 Ten Noey Film
Witloof in de klas di 07.01.2020 10:30 Op school Milieueducatie
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 13:30 Ten Noey Film
Witloof in de klas di 07.01.2020 13:30 Op school Milieueducatie
De soldaat do 09.01.2020 09:30 De Kriekelaar Theater
Witloof in de klas do 09.01.2020 10:30 Op school Milieueducatie
De soldaat do 09.01.2020 10:45 De Kriekelaar Theater
De soldaat do 09.01.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Witloof in de klas do 09.01.2020 13:30 Op school Milieueducatie
De soldaat vr 10.01.2020 09:30 De Kriekelaar Theater
De soldaat vr 10.01.2020 10:45 De Kriekelaar Theater
De soldaat vr 10.01.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Dansworkshop Danslabo ma 13.01.2020 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 13.01.2020 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 14.01.2020 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 14.01.2020 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Zetels van goud wo 15.01.2020 09:00 Ten Noey Theater
Zetels van goud wo 15.01.2020 11:00 Ten Noey Theater
Filmworkshop: Click & Move do 16.01.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Zetels van goud do 16.01.2020 10:00 Ten Noey Theater
Dansworkshop Danslabo do 16.01.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 16.01.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 16.01.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Zetels van goud do 16.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Filmworkshop: Click & Move vr 17.01.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Zetels van goud vr 17.01.2020 10:00 Ten Noey Theater
Filmworkshop: Click & Move vr 17.01.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Zetels van goud vr 17.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 09:00 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 10:30 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 13:30 Everna Film
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... do 23.01.2020 10:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... do 23.01.2020 13:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... vr 24.01.2020 10:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... vr 24.01.2020 13:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! ma 27.01.2020 10:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! ma 27.01.2020 13:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! di 28.01.2020 10:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! di 28.01.2020 13:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... do 30.01.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! do 30.01.2020 10:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Shoes do 30.01.2020 10:00 Ten Noey Theater
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... do 30.01.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! do 30.01.2020 13:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Shoes do 30.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Shoes vr 31.01.2020 09:30 Ten Noey Theater
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... vr 31.01.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Shoes vr 31.01.2020 11:00 Ten Noey Theater
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... vr 31.01.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Shoes vr 31.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Druktopus, Schrijfvis ma 03.02.2020 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop ma 03.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop ma 03.02.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Druktopus, Schrijfvis di 04.02.2020 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop di 04.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop di 04.02.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Druktopus, Schrijfvis wo 05.02.2020 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop do 06.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
De indiaan do 06.02.2020 10:00 De Linde Film
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop do 06.02.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Druktopus, Schrijfvis vr 07.02.2020 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten... ma 10.02.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! ma 10.02.2020 10:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Breugelfabriek! ma 10.02.2020 13:00 KMKG-Hallepoort Tentoonstelling
Explo Expo: Het leven van de objecten... ma 10.02.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Mieren slapen nooit di 11.02.2020 09:15 De Linde Theater
Explo Expo: Het leven van de objecten di 11.02.2020 09:30 Argos Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo di 11.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Mieren slapen nooit di 11.02.2020 10:45 De Linde Theater
Dansworkshop Danslabo di 11.02.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het leven van de objecten di 11.02.2020 13:30 Argos Tentoonstelling
Mieren slapen nooit di 11.02.2020 13:30 De Linde Theater
Mieren slapen nooit do 13.02.2020 09:15 De Linde Theater
Dansworkshop Danslabo do 13.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Mieren slapen nooit do 13.02.2020 10:45 De Linde Theater
Dansworkshop Danslabo do 13.02.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Mieren slapen nooit do 13.02.2020 13:30 De Linde Theater
Mieren slapen nooit vr 14.02.2020 09:15 De Linde Theater
Mieren slapen nooit vr 14.02.2020 10:45 De Linde Theater
Mieren slapen nooit vr 14.02.2020 13:30 De Linde Theater
Huid ma 17.02.2020 09:00 De Markten Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop ma 17.02.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Huid ma 17.02.2020 10:40 De Markten Kunsteducatie
Explo Expo: Breugelfabriek! Workshop ma 17.02.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Huid ma 17.02.2020 13:00 De Markten Kunsteducatie
Huid di 18.02.2020 09:00 De Markten Kunsteducatie
Huid di 18.02.2020 10:40 De Markten Kunsteducatie
Huid di 18.02.2020 13:00 De Markten Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 20.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
De indiaan do 20.02.2020 10:00 Ten Noey Film
Filmworkshop: Click & Move do 20.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
De indiaan do 20.02.2020 13:15 Ten Noey Film
Filmworkshop: Click & Move vr 21.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
De indiaan vr 21.02.2020 10:00 Ten Noey Film
Filmworkshop: Click & Move vr 21.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
De indiaan vr 21.02.2020 13:15 Ten Noey Film
Huid ma 02.03.2020 10:40 De Markten Kunsteducatie
Huid ma 02.03.2020 13:00 De Markten Kunsteducatie
Huid do 05.03.2020 09:00 De Markten Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 05.03.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Huid do 05.03.2020 10:40 De Markten Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! do 05.03.2020 12:45 Everna Kunsteducatie
Huid do 05.03.2020 13:00 De Markten Kunsteducatie
Huid vr 06.03.2020 09:00 De Markten Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 06.03.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 06.03.2020 10:00 Ten Noey Film
Huid vr 06.03.2020 10:40 De Markten Kunsteducatie
Filmworkshop: En... Actie! vr 06.03.2020 12:45 Everna Kunsteducatie
Huid vr 06.03.2020 13:00 De Markten Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 06.03.2020 13:15 Ten Noey Film
Interactief concert Sing! 2.0 di 10.03.2020 11:00 BOZAR Muziek
Interactief concert Sing! 2.0 di 10.03.2020 13:30 BOZAR Muziek
Filmworkshop: Click & Move do 12.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 12.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 13.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 13.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 19.03.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 19.03.2020 13:15 Aximax Kunsteducatie
Binti vr 20.03.2020 09:30 De Linde Film
Filmworkshop: Click & Move vr 20.03.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... vr 20.03.2020 10:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... vr 20.03.2020 13:00 BOZAR Tentoonstelling
Filmworkshop: Click & Move vr 20.03.2020 13:15 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 23.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 23.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 24.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen di 24.03.2020 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... di 24.03.2020 10:00 BOZAR Tentoonstelling
Explo Expo: Een spel van lijnen di 24.03.2020 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... di 24.03.2020 13:00 BOZAR Tentoonstelling
Natuurwandelingen di 24.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: Click & Move do 26.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Pjotr en de Wolfski do 26.03.2020 10:00 De Linde Theater
Explo Expo: Een spel van lijnen - Wor... do 26.03.2020 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... do 26.03.2020 10:00 BOZAR Tentoonstelling
Filmworkshop: Click & Move do 26.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen - Wor... do 26.03.2020 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Pjotr en de Wolfski do 26.03.2020 13:30 De Linde Theater
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... do 26.03.2020 13:30 BOZAR Tentoonstelling
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 27.03.2020 09:00 Ten Noey Film
Filmworkshop: Click & Move vr 27.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 27.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Pjotr en de Wolfski vr 27.03.2020 10:00 De Linde Theater
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 27.03.2020 10:00 Ten Noey Film
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... vr 27.03.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 27.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Aatos en de wereld + workshop filosof... vr 27.03.2020 13:15 Everna Film
Pjotr en de Wolfski vr 27.03.2020 13:30 De Linde Theater
Natuurwandelingen vr 27.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 30.03.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel ma 30.03.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... di 31.03.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... di 31.03.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 02.04.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... do 02.04.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 02.04.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Keith Haring: Kunst voor ... do 02.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 03.04.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Rémi sans Famille vr 03.04.2020 10:00 De Linde Film
Natuurwandelingen vr 03.04.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Rémi sans Famille vr 03.04.2020 13:30 De Linde Film
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 20.04.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 20.04.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel di 21.04.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel di 21.04.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 23.04.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route do 23.04.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route vr 24.04.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route vr 24.04.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Slotmoment Beter Buiten do 30.04.2020 09:15 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 04.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 04.05.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne ma 04.05.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 04.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo di 05.05.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 05.05.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 07.05.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 07.05.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 08.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo vr 08.05.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini vr 08.05.2020 10:30 Ten Noey Muziek
Dansworkshop Danslabo vr 08.05.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 08.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Maxi vr 08.05.2020 13:30 Ten Noey Muziek
Natuurwandelingen ma 11.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 11.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 12.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen di 12.05.2020 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo di 12.05.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen di 12.05.2020 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo di 12.05.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 12.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen wo 13.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 14.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen - Wor... do 14.05.2020 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 14.05.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Veel te veel te veel do 14.05.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Explo Expo: Een spel van lijnen - Wor... do 14.05.2020 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 14.05.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 14.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Veel te veel te veel do 14.05.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Slotmoment Beter Buiten vr 15.05.2020 09:15 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Koninklijke route vr 15.05.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Koninklijke route vr 15.05.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen di 26.05.2020 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo: Een spel van lijnen di 26.05.2020 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo: Een spel van lijnen - Wor... do 28.05.2020 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Een spel van lijnen - Wor... do 28.05.2020 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel vr 29.05.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Pierwaaien met Breugel vr 29.05.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 05.06.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini vr 05.06.2020 10:30 De Kriekelaar Muziek
Stadswandeling: Op zoek naar de Zenne vr 05.06.2020 13:30 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Maxi vr 05.06.2020 13:30 De Kriekelaar Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini ma 08.06.2020 10:30 Everna Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Maxi ma 08.06.2020 13:30 Everna Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini di 09.06.2020 10:30 Everna Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Maxi di 09.06.2020 13:30 Everna Muziek