Activiteiten dit seizoen

Chronologisch overzicht

Titel Datum Uur Locatie Type
Het meisje in de gele jas ma 07.10.2019 10:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas ma 07.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas di 08.10.2019 10:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas di 08.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas do 10.10.2019 10:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas do 10.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas vr 11.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas vr 11.10.2019 10:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas ma 14.10.2019 13:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas ma 14.10.2019 10:30 Op school Theater
Natuurwandelingen ma 14.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 14.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Het meisje in de gele jas di 15.10.2019 10:30 Op school Theater
Het meisje in de gele jas di 15.10.2019 13:30 Op school Theater
Natuurwandelingen di 15.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 15.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen wo 16.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Qui Vive ! do 17.10.2019 13:30 De Linde Theater
Natuurwandelingen do 17.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 17.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Qui Vive ! vr 18.10.2019 10:00 De Linde Theater
Natuurwandelingen vr 18.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 18.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Qui Vive ! vr 18.10.2019 13:30 De Linde Theater
Dansworkshop U-Dance ma 21.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 21.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 21.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 21.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 21.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 22.10.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 22.10.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 22.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 23.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 23.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 24.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 25.10.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 25.10.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 25.10.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 04.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 04.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 05.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 05.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 08.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 08.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dikke vrienden do 14.11.2019 09:15 De Linde Film
Dikke vrienden do 14.11.2019 13:30 De Linde Film
Dikke vrienden do 14.11.2019 10:30 De Linde Film
Dikke vrienden vr 15.11.2019 10:30 De Linde Film
Dikke vrienden vr 15.11.2019 13:30 De Linde Film
Dikke vrienden vr 15.11.2019 09:15 De Linde Film
Natuurwandelingen ma 18.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 18.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 22.11.2019 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 22.11.2019 09:30 Moeraske Milieueducatie
Ela Stiek vr 22.11.2019 11:00 BOZAR Muziek
Wolk di 26.11.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
Wolk wo 27.11.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
De wegpiraat en andere deugnieten do 28.11.2019 10:30 De Linde Film
De wegpiraat en andere deugnieten do 28.11.2019 13:30 De Linde Film
De wegpiraat en andere deugnieten do 28.11.2019 09:15 De Linde Film
Wolk do 28.11.2019 10:00 De Kriekelaar Theater
Wolk do 28.11.2019 13:30 De Kriekelaar Theater
De wegpiraat en andere deugnieten vr 29.11.2019 13:30 De Linde Film
De wegpiraat en andere deugnieten vr 29.11.2019 10:30 De Linde Film
De wegpiraat en andere deugnieten vr 29.11.2019 09:15 De Linde Film
Dansworkshop U-Dance ma 02.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 02.12.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 02.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 03.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 03.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 03.12.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 04.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 04.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 05.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 05.12.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 05.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 06.12.2019 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 06.12.2019 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 06.12.2019 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dikke vrienden do 12.12.2019 09:15 Ten Noey Film
Dikke vrienden do 12.12.2019 10:30 Ten Noey Film
Dikke vrienden do 12.12.2019 13:30 Ten Noey Film
Dikke vrienden vr 13.12.2019 09:15 Ten Noey Film
Dikke vrienden vr 13.12.2019 10:30 Ten Noey Film
Dikke vrienden vr 13.12.2019 13:30 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 13:30 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 10:30 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret di 07.01.2020 09:15 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret wo 08.01.2020 10:30 Ten Noey Film
Ernest & Célestine: winterpret wo 08.01.2020 09:15 Ten Noey Film
Dikke vrienden do 09.01.2020 13:30 Everna Film
Dikke vrienden do 09.01.2020 10:30 Everna Film
Dikke vrienden do 09.01.2020 09:15 Everna Film
Dikke vrienden vr 10.01.2020 13:30 Everna Film
Dikke vrienden vr 10.01.2020 10:30 Everna Film
Dikke vrienden vr 10.01.2020 09:15 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 09:00 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 10:30 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret ma 20.01.2020 13:30 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret di 21.01.2020 09:00 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret di 21.01.2020 10:30 Everna Film
Ernest & Célestine: winterpret di 21.01.2020 13:30 Everna Film
Shoes do 30.01.2020 10:00 Ten Noey Theater
Shoes do 30.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Shoes vr 31.01.2020 10:00 Ten Noey Theater
Shoes vr 31.01.2020 13:30 Ten Noey Theater
Filmworkshop: Click & Move do 13.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 13.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 14.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 14.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Rosalba ma 17.02.2020 10:00 Everna Muziektheater
Rosalba ma 17.02.2020 13:30 Everna Muziektheater
Rosalba di 18.02.2020 09:15 Everna Muziektheater
Rosalba di 18.02.2020 10:30 Everna Muziektheater
Filmworkshop: Click & Move do 20.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 20.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 21.02.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 21.02.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen ma 09.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen ma 09.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen ma 09.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen di 10.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen di 10.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen di 10.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen wo 11.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen wo 11.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 12.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen do 12.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen do 12.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen do 12.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 12.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen vr 13.03.2020 13:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 13.03.2020 09:15 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 13.03.2020 10:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 13.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 13.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Precies Stenen ma 16.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen ma 16.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen ma 16.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen di 17.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen di 17.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen di 17.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen wo 18.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen wo 18.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen do 19.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 19.03.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 19.03.2020 12:45 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen do 19.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen do 19.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Precies Stenen vr 20.03.2020 10:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 20.03.2020 12:45 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 20.03.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 20.03.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Precies Stenen vr 20.03.2020 09:15 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 23.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 23.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 24.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 24.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: Click & Move do 26.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move do 26.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Pjotr en de Wolfski do 26.03.2020 13:30 De Linde Theater
Pjotr en de Wolfski do 26.03.2020 10:00 De Linde Theater
Filmworkshop: Click & Move vr 27.03.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Move vr 27.03.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 27.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 27.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Pjotr en de Wolfski vr 27.03.2020 13:30 De Linde Theater
Pjotr en de Wolfski vr 27.03.2020 10:00 De Linde Theater
Natuurwandelingen ma 30.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 30.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Zeep ma 30.03.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Zeep ma 30.03.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen di 31.03.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 31.03.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Zeep di 31.03.2020 10:45 De Kriekelaar Theater
Zeep di 31.03.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Zeep di 31.03.2020 09:15 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen vr 03.04.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 03.04.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance ma 20.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 20.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 20.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 21.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 21.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 21.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 22.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 22.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
On y va! do 23.04.2020 11:00 Ten Noey Theater
Dansworkshop U-Dance do 23.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 23.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 23.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
On y va! do 23.04.2020 09:30 Ten Noey Theater
On y va! vr 24.04.2020 11:00 Ten Noey Theater
Dansworkshop U-Dance vr 24.04.2020 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 24.04.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 24.04.2020 13:30 Everna Kunsteducatie
On y va! vr 24.04.2020 09:30 Ten Noey Theater
Dansworkshop U-Dance ma 27.04.2020 09:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 27.04.2020 11:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance ma 27.04.2020 13:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 28.04.2020 13:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 28.04.2020 09:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance di 28.04.2020 11:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 29.04.2020 09:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 29.04.2020 11:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 30.04.2020 13:30 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 30.04.2020 11:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 30.04.2020 09:30 De Linde Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 04.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 04.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini vr 08.05.2020 10:30 Ten Noey Muziek
Natuurwandelingen vr 08.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 08.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 11.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 11.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 12.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 12.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen wo 13.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 14.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen do 14.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 15.05.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 15.05.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini vr 05.06.2020 10:30 De Kriekelaar Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini ma 08.06.2020 10:30 Everna Muziek
Muziek in klas: rit(me)lodie!-Mini di 09.06.2020 10:30 Everna Muziek