Filter het aanbod reset keuzes

op type
Dans (3)
Film (8)
Film + Nagesprek (1)
Kunsteducatie (21)
Milieueducatie (3)
Muziek (10)
Muziektheater (1)
Tentoonstelling (4)
Theater (20)

op leeftijd
Kleuter - onthaalklas (7)
Kleuter - 1ste kleuterklas (8)
Kleuter - 2de kleuterklas (10)
Kleuter - 3de kleuterklas (11)

Lager - 1ste leerjaar (20)
Lager - 2de leerjaar (21)
Lager - 3de leerjaar (26)
Lager - 4de leerjaar (23)
Lager - 5de leerjaar (30)
Lager - 6de leerjaar (30)

Secundair - 1ste jaar (5)
Secundair - 2de jaar (5)
Secundair - 3de jaar (5)
Secundair - 4de jaar (7)
Secundair - 5de jaar (7)
Secundair - 6de jaar (7)

op locatie
Aximax (5)
BOZAR (5)
Brussel (5)
CC Jacques Franck (1)
Charliermuseum (2)
Cinema Palace (1)
De Kriekelaar (23)
De Kriekelaar / Zinnema (1)
De Linde (10)
Everna (15)
Flagey (1)
GC De Kroon (1)
GC Wabo (1)
Kanal (1)
Koninklijke Musea voor Ku... (1)
Mode & Kant Museum (1)
Moeraske (1)
Op school (3)
School OF GC (1)
Ten Noey (13)
W-Hall (1)
Winterwoninkje (1)
ZINNEMA (3)

 Als er niets geselecteerd is, worden alle leeftijden en categorieën getoond
596 speeldata gevonden
Tip Er is ook een poster overzicht
Titel Datum Uur Locatie Type
Slotmoment Beter Buiten Datum nog vast te leggen Brussel Milieueducatie
workshop Dounia B. Datum nog vast te leggen Op school Kunsteducatie
Inleidende workshop bij 1 on 1 Datum nog vast te leggen Op school Kunsteducatie
1 ON 1 Datum nog vast te leggen De Kriekelaar Theater
Projectwww Datum nog vast te leggen De Kriekelaar Theater
Eléphant ou le temps suspendu Datum nog vast te leggen De Kriekelaar Dans
Le cadeau Datum nog vast te leggen De Kriekelaar Film
Dansworkshop Danslabo wo 07.10.2020 10:00 De Linde Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 08.10.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  do 08.10.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 08.10.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 08.10.2020 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  do 08.10.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 08.10.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 08.10.2020 13:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  vr 09.10.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 09.10.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  vr 09.10.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 09.10.2020 13:15 Everna Kunsteducatie
De club van lelijke kinderen​ ma 12.10.2020 09:30 Cinema Palace Film + Nagesprek
Natuurwandelingen ma 12.10.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
De club van lelijke kinderen​ ma 12.10.2020 10:00 Cinema Palace Film + Nagesprek
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 12.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 12.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 12.10.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Het varken, de vos en de molen​ di 13.10.2020 09:15 Everna Film
De club van lelijke kinderen​ di 13.10.2020 09:30 Cinema Palace Film + Nagesprek
Natuurwandelingen di 13.10.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
De club van lelijke kinderen​ di 13.10.2020 10:00 Cinema Palace Film + Nagesprek
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... di 13.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Het varken, de vos en de molen​ di 13.10.2020 10:30 Everna Film
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... di 13.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 13.10.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Het varken, de vos en de molen​ di 13.10.2020 13:30 Everna Film
Natuurwandelingen wo 14.10.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: Click & Play!  wo 14.10.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 15.10.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 15.10.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: Click & Play!  do 15.10.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo: Masculinities do 15.10.2020 10:00 Mode & Kant Museum Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo do 15.10.2020 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... do 15.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
De binnenkamer van Binta (N22) do 15.10.2020 10:30 GC De Kroon Theater
Dansworkshop U-Dance do 15.10.2020 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  do 15.10.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo: Masculinities do 15.10.2020 13:00 Mode & Kant Museum Tentoonstelling
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... do 15.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 15.10.2020 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 15.10.2020 13:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
De binnenkamer van Binta (N22) do 15.10.2020 13:30 GC De Kroon Theater
Natuurwandelingen do 15.10.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 16.10.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo vr 16.10.2020 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... vr 16.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
De binnenkamer van Binta (N22) vr 16.10.2020 10:30 GC De Kroon Theater
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... vr 16.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 16.10.2020 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
De binnenkamer van Binta (N22) vr 16.10.2020 13:30 GC De Kroon Theater
Natuurwandelingen vr 16.10.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 19.10.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Minuscule 2: een tropisch avontuur​ ma 19.10.2020 10:00 Everna Film
Stadswandeling: Europa tussen de ster... ma 19.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... ma 19.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Minuscule 2: een tropisch avontuur​ ma 19.10.2020 13:15 Everna Film
Stadswandeling: Europa tussen de ster... di 20.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Mensendorp di 20.10.2020 10:00 GC Wabo Milieueducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... di 20.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 22.10.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Explo Expo: Masculinities - workshop do 22.10.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen do 22.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Mensendorp do 22.10.2020 10:00 GC Wabo Milieueducatie
Minuscule 2: een tropisch avontuur​ do 22.10.2020 10:00 Everna Film
Workshop bij de film De club van leli... do 22.10.2020 10:00 Op school Kunsteducatie
De binnenkamer van Binta (N22) do 22.10.2020 10:30 GC De Kroon Theater
Woestzoeker (N22) do 22.10.2020 10:30 ZINNEMA Theater
Explo Expo: Masculinities - workshop do 22.10.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen do 22.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Workshop bij de film De club van leli... do 22.10.2020 13:00 Op school Kunsteducatie
Minuscule 2: een tropisch avontuur​ do 22.10.2020 13:15 Everna Film
Natuurwandelingen do 22.10.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
De binnenkamer van Binta (N22) do 22.10.2020 13:30 GC De Kroon Theater
Woestzoeker (N22) do 22.10.2020 13:30 ZINNEMA Theater
De beroemde bereninvasie van Sicilië... vr 23.10.2020 10:00 Everna Film
Stadswandeling: Als beelden vertellen vr 23.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Mensendorp vr 23.10.2020 10:00 GC Wabo Milieueducatie
Workshop bij de film De club van leli... vr 23.10.2020 10:00 Op school Kunsteducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen vr 23.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Workshop bij de film De club van leli... vr 23.10.2020 13:00 Op school Kunsteducatie
De beroemde bereninvasie van Sicilië... vr 23.10.2020 13:15 Everna Film
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 26.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Workshop bij de film De club van leli... ma 26.10.2020 10:00 Op school Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 26.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Workshop bij de film De club van leli... ma 26.10.2020 13:00 Op school Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 27.10.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Het Lam van Jan di 27.10.2020 10:00 Charliermuseum Theater
Stadswandeling: Als beelden vertellen di 27.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Workshop bij de film De club van leli... di 27.10.2020 10:00 Op school Kunsteducatie
Odyssee di 27.10.2020 10:30 ZINNEMA Theater
Stadswandeling: Als beelden vertellen di 27.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Workshop bij de film De club van leli... di 27.10.2020 13:00 Op school Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 27.10.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Het Lam van Jan di 27.10.2020 13:30 Charliermuseum Theater
Odyssee di 27.10.2020 13:30 ZINNEMA Theater
Het Lam van Jan wo 28.10.2020 09:15 Charliermuseum Theater
Natuurwandelingen wo 28.10.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Het Lam van Jan wo 28.10.2020 10:45 Charliermuseum Theater
Filmworkshop: Kids on film!  do 29.10.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... do 29.10.2020 10:00 Brussel Kunsteducatie
Filmworkshop: Kids on film!  do 29.10.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... do 29.10.2020 13:00 Brussel Kunsteducatie
Filmworkshop: Kids on film!  vr 30.10.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Kids on film!  vr 30.10.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Big Bang Festival-School day ma 09.11.2020 00:00 BOZAR Muziek
Natuurwandelingen do 12.11.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: Kids on film!  do 12.11.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
De club van lelijke kinderen​ do 12.11.2020 10:00 Cinema Palace Film + Nagesprek
Filmworkshop: Kids on film!  do 12.11.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 12.11.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Kleine Anna en lange oom​ vr 13.11.2020 09:15 De Linde Film
Filmworkshop: Kids on film!  vr 13.11.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
De club van lelijke kinderen​ vr 13.11.2020 10:00 Cinema Palace Film + Nagesprek
Kleine Anna en lange oom​ vr 13.11.2020 10:30 De Linde Film
Filmworkshop: Kids on film!  vr 13.11.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Kleine Anna en lange oom​ vr 13.11.2020 13:30 De Linde Film
Natuurwandelingen ma 16.11.2020 09:30 Moeraske Milieueducatie
Workshop bij de film De club van leli... ma 16.11.2020 10:00 Op school Kunsteducatie
Workshop bij de film De club van leli... ma 16.11.2020 13:00 Op school Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 16.11.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
De kleine prins (N22) ma 16.11.2020 13:30 W-Hall Theater
Workshop bij de film De club van leli... di 17.11.2020 10:00 Op school Kunsteducatie
Clash di 17.11.2020 10:30 De Kriekelaar Theater
Workshop bij de film De club van leli... di 17.11.2020 13:00 Op school Kunsteducatie
Clash di 17.11.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Workshop bij de film De club van leli... wo 18.11.2020 10:00 Op school Kunsteducatie
Clash wo 18.11.2020 10:30 De Kriekelaar Theater
Vlieg en vaar mee!​ do 19.11.2020 09:15 Everna Film
Beat it do 19.11.2020 10:30 De Kriekelaar / Zinnema Theater
Vlieg en vaar mee!​ do 19.11.2020 10:30 Everna Film
Beat it do 19.11.2020 13:30 De Kriekelaar / Zinnema Theater
Vlieg en vaar mee!​ do 19.11.2020 13:30 Everna Film
Filosoferen met kinderen vr 20.11.2020 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Vlieg en vaar mee!​ vr 20.11.2020 09:15 Everna Film
Filmworkshop: It’s magic!  vr 20.11.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Vlieg en vaar mee!​ vr 20.11.2020 10:30 Everna Film
Filosoferen met kinderen vr 20.11.2020 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 20.11.2020 12:45 Aximax Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 20.11.2020 13:30 School OF GC Kunsteducatie
Vlieg en vaar mee!​ vr 20.11.2020 13:30 Everna Film
Vlieg en vaar mee!​ ma 23.11.2020 09:15 Ten Noey Film
Natuurwandelingen ma 23.11.2020 10:00 Moeraske Milieueducatie
Vlieg en vaar mee!​ ma 23.11.2020 10:30 Ten Noey Film
Natuurwandelingen ma 23.11.2020 13:30 Moeraske Milieueducatie
Vlieg en vaar mee!​ ma 23.11.2020 13:30 Ten Noey Film
Het varken, de vos en de molen​ di 24.11.2020 09:15 Ten Noey Film
Het varken, de vos en de molen​ di 24.11.2020 10:30 Ten Noey Film
Het varken, de vos en de molen​ di 24.11.2020 13:30 Ten Noey Film
Dounia B. (N22) wo 25.11.2020 10:30 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop: Click & Play!  do 26.11.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Zussen​ do 26.11.2020 10:00 Ten Noey Film
Dounia B. (N22) do 26.11.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Filmworkshop: Click & Play!  do 26.11.2020 12:45 Everna Kunsteducatie
Zussen​ do 26.11.2020 13:15 Ten Noey Film
Dounia B. (N22) do 26.11.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Filosoferen met kinderen vr 27.11.2020 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  vr 27.11.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Zussen​ vr 27.11.2020 10:00 Ten Noey Film
Interactief concert: Laten we het ork... vr 27.11.2020 10:30 Flagey Muziek
Filosoferen met kinderen vr 27.11.2020 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  vr 27.11.2020 12:45 Everna Kunsteducatie
Zussen​ vr 27.11.2020 13:15 Ten Noey Film
Filosoferen met kinderen vr 27.11.2020 13:30 School OF GC Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekomst di 01.12.2020 10:00 Kanal Tentoonstelling
Explo Expo: Charlier Express di 01.12.2020 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Explo Expo: Het museum van de toekomst di 01.12.2020 13:00 Kanal Tentoonstelling
Explo Expo: Charlier Express di 01.12.2020 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Filmworkshop: Click & Play!  do 03.12.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekomst do 03.12.2020 10:00 Kanal Tentoonstelling
Stip do 03.12.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Explo Expo: Charlier Express - workshop do 03.12.2020 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  do 03.12.2020 12:45 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekomst do 03.12.2020 13:00 Kanal Tentoonstelling
Explo Expo: Charlier Express - workshop do 03.12.2020 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Stip do 03.12.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Filosoferen met kinderen vr 04.12.2020 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  vr 04.12.2020 09:30 Everna Kunsteducatie
Stip vr 04.12.2020 10:00 De Kriekelaar Theater
Filosoferen met kinderen vr 04.12.2020 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  vr 04.12.2020 12:45 Everna Kunsteducatie
Stip vr 04.12.2020 13:30 De Kriekelaar Theater
Filosoferen met kinderen vr 04.12.2020 13:30 School OF GC Kunsteducatie
Choums odyssee​ di 08.12.2020 09:15 De Linde Film
Explo Expo: Het museum van de toekoms... di 08.12.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Choums odyssee​ di 08.12.2020 10:30 De Linde Film
Explo Expo: Het museum van de toekoms... di 08.12.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Choums odyssee​ di 08.12.2020 13:30 De Linde Film
Filmworkshop: Kids on film!  do 10.12.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekoms... do 10.12.2020 10:00 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Kids on film!  do 10.12.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekoms... do 10.12.2020 13:00 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Kids on film!  vr 11.12.2020 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Kids on film!  vr 11.12.2020 12:45 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  do 17.12.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Kerstconcert - A Christmas Tale with ... do 17.12.2020 11:00 BOZAR Muziek
Filmworkshop: It’s magic!  do 17.12.2020 12:45 Aximax Kunsteducatie
Kerstconcert - A Christmas Tale with ... do 17.12.2020 14:00 BOZAR Muziek
Filmworkshop: It’s magic!  vr 18.12.2020 09:30 Aximax Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 18.12.2020 12:45 Aximax Kunsteducatie
Drukvaart & Ruimteschrijven ma 11.01.2021 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Drukvaart & Ruimteschrijven di 12.01.2021 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Kleine Anna en lange oom​ di 12.01.2021 09:15 De Kriekelaar Film
Kleine Anna en lange oom​ di 12.01.2021 10:30 De Kriekelaar Film
Kleine Anna en lange oom​ di 12.01.2021 13:30 De Kriekelaar Film
Drukvaart & Ruimteschrijven wo 13.01.2021 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Choums odyssee​ do 14.01.2021 09:15 De Kriekelaar Film
Explo Expo: Masculinities do 14.01.2021 10:00 Mode & Kant Museum Tentoonstelling
Choums odyssee​ do 14.01.2021 10:30 De Kriekelaar Film
Explo Expo: Masculinities do 14.01.2021 13:00 Mode & Kant Museum Tentoonstelling
Drukvaart & Ruimteschrijven vr 15.01.2021 09:15 Ten Noey Kunsteducatie
Heksenfee vr 15.01.2021 13:30 BOZAR Muziek
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 19.01.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Robo(t)Power! di 19.01.2021 10:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
Robo(t)Power! di 19.01.2021 13:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 21.01.2021 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 21.01.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo: Masculinities - workshop do 21.01.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Robo(t)Power! do 21.01.2021 10:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 21.01.2021 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Explo Expo: Masculinities - workshop do 21.01.2021 13:00 Everna Kunsteducatie
Robo(t)Power! do 21.01.2021 13:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 21.01.2021 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 22.01.2021 09:30 Ten Noey Kunsteducatie
Robo(t)Power! vr 22.01.2021 10:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 22.01.2021 11:00 Ten Noey Kunsteducatie
Robo(t)Power! vr 22.01.2021 13:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 22.01.2021 13:30 Ten Noey Kunsteducatie
Halewyn vr 22.01.2021 13:30 De Kriekelaar Muziek
VierkantROND di 26.01.2021 09:15 Everna Muziek
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 26.01.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 26.01.2021 10:00 Aximax Kunsteducatie
Robo(t)Power! di 26.01.2021 10:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
VierkantROND di 26.01.2021 10:10 Everna Muziek
VierkantROND di 26.01.2021 11:00 Everna Muziek
Robo(t)Power! di 26.01.2021 13:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
VierkantROND do 28.01.2021 09:15 Everna Muziek
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 28.01.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 28.01.2021 10:00 Aximax Kunsteducatie
Robo(t)Power! do 28.01.2021 10:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
VierkantROND do 28.01.2021 10:10 Everna Muziek
VierkantROND do 28.01.2021 11:00 Everna Muziek
Robo(t)Power! do 28.01.2021 13:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 29.01.2021 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Robo(t)Power! vr 29.01.2021 10:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 29.01.2021 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Robo(t)Power! vr 29.01.2021 13:00 Winterwoninkje Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 29.01.2021 13:30 School OF GC Kunsteducatie
VierkantROND di 02.02.2021 09:15 Everna Muziek
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 02.02.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 02.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
VierkantROND di 02.02.2021 10:10 Everna Muziek
Vuurwerk! Een symfonisch concert in v... di 02.02.2021 11:00 BOZAR Muziek
VierkantROND di 02.02.2021 11:00 Everna Muziek
Vuurwerk! Een symfonisch concert in v... di 02.02.2021 14:00 BOZAR Muziek
VierkantROND do 04.02.2021 09:15 Everna Muziek
Filmworkshop: It’s magic!  do 04.02.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 04.02.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 04.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
VierkantROND do 04.02.2021 10:10 Everna Muziek
VierkantROND do 04.02.2021 11:00 Everna Muziek
Filmworkshop: It’s magic!  do 04.02.2021 12:45 Aximax Kunsteducatie
Vuur/toren (N22) do 04.02.2021 13:30 ZINNEMA Theater
Filosoferen met kinderen vr 05.02.2021 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 05.02.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 05.02.2021 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 05.02.2021 12:45 Aximax Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 05.02.2021 13:30 School OF GC Kunsteducatie
Gratis Chips ma 08.02.2021 10:00 De Kriekelaar Theater
Dansworkshop Danslabo ma 08.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 08.02.2021 13:15 Everna Kunsteducatie
Gratis Chips ma 08.02.2021 13:30 De Kriekelaar Theater
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 09.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Gratis Chips di 09.02.2021 10:00 De Kriekelaar Theater
Dansworkshop Danslabo di 09.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 09.02.2021 13:15 Everna Kunsteducatie
Gratis Chips di 09.02.2021 13:30 De Kriekelaar Theater
Dansworkshop Danslabo wo 10.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  do 11.02.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 11.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Drie sterke vrouwen do 11.02.2021 10:00 De Linde Theater
Dansworkshop Danslabo do 11.02.2021 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  do 11.02.2021 12:45 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 11.02.2021 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Drie sterke vrouwen do 11.02.2021 13:30 De Linde Theater
Filosoferen met kinderen vr 12.02.2021 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 12.02.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 12.02.2021 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Drie sterke vrouwen vr 12.02.2021 10:00 De Linde Theater
Filosoferen met kinderen vr 12.02.2021 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 12.02.2021 12:45 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 12.02.2021 13:15 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 12.02.2021 13:30 School OF GC Kunsteducatie
Drie sterke vrouwen vr 12.02.2021 13:30 De Linde Theater
Explo Expo: Het museum van de toekomst ma 22.02.2021 10:00 Kanal Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo ma 22.02.2021 10:00 De Linde Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekomst ma 22.02.2021 13:00 Kanal Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo ma 22.02.2021 13:15 De Linde Kunsteducatie
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 23.02.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo: Het museum van de toekomst di 23.02.2021 10:00 Kanal Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo di 23.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekomst di 23.02.2021 13:00 Kanal Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo di 23.02.2021 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo wo 24.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 25.02.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo: Het museum van de toekoms... do 25.02.2021 10:00 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 25.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekoms... do 25.02.2021 13:00 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 25.02.2021 13:15 Everna Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 26.02.2021 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  vr 26.02.2021 09:30 De Linde Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekoms... vr 26.02.2021 10:00 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 26.02.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 26.02.2021 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  vr 26.02.2021 12:45 De Linde Kunsteducatie
Explo Expo: Het museum van de toekoms... vr 26.02.2021 13:00 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 26.02.2021 13:15 Everna Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 26.02.2021 13:30 School OF GC Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ ma 01.03.2021 09:00 Everna Kunsteducatie
Zussen​ ma 01.03.2021 10:00 De Linde Film
Kunstoppad⁴ ma 01.03.2021 13:00 Everna Kunsteducatie
Zussen​ ma 01.03.2021 13:15 De Linde Film
Kunstoppad⁴ di 02.03.2021 09:00 Everna Kunsteducatie
VierkantROND di 02.03.2021 09:15 De Linde Muziek
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 02.03.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 02.03.2021 10:00 Aximax Kunsteducatie
VierkantROND di 02.03.2021 10:10 De Linde Muziek
Sing! 3.0 di 02.03.2021 11:00 BOZAR Muziek
VierkantROND di 02.03.2021 11:00 De Linde Muziek
Kunstoppad⁴ di 02.03.2021 13:00 Everna Kunsteducatie
Sing! 3.0 di 02.03.2021 13:30 BOZAR Muziek
Sing! 3.0 wo 03.03.2021 10:00 BOZAR Muziek
Kunstoppad⁴ do 04.03.2021 09:00 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Kids on film!  do 04.03.2021 09:30 De Linde Kunsteducatie
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 04.03.2021 10:00 Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis (Jubelpark) Tentoonstelling
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 04.03.2021 10:00 Aximax Kunsteducatie
Ithaka do 04.03.2021 10:00 Ten Noey Theater
Filmworkshop: Kids on film!  do 04.03.2021 12:45 De Linde Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ do 04.03.2021 13:00 Everna Kunsteducatie
Ithaka do 04.03.2021 13:30 Ten Noey Theater
Kunstoppad⁴ vr 05.03.2021 09:00 Everna Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 05.03.2021 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: Kids on film!  vr 05.03.2021 09:30 De Linde Kunsteducatie
Ithaka vr 05.03.2021 10:00 Ten Noey Theater
Level Q (N22) vr 05.03.2021 10:00 CC Jacques Franck Dans
Filosoferen met kinderen vr 05.03.2021 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: Kids on film!  vr 05.03.2021 12:45 De Linde Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ vr 05.03.2021 13:00 Everna Kunsteducatie
,Rosa. vr 05.03.2021 13:30 De Kriekelaar Muziektheater
Ithaka vr 05.03.2021 13:30 Ten Noey Theater
Level Q (N22) vr 05.03.2021 13:30 CC Jacques Franck Dans
Filosoferen met kinderen vr 05.03.2021 13:30 School OF GC Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ ma 08.03.2021 09:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ ma 08.03.2021 13:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ di 09.03.2021 09:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... di 09.03.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ di 09.03.2021 13:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ do 11.03.2021 09:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  do 11.03.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Explo Expo: Een hand in het gips: de ... do 11.03.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Zeep do 11.03.2021 10:00 De Linde Theater
Filmworkshop: Click & Play!  do 11.03.2021 12:45 Aximax Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ do 11.03.2021 13:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Zeep do 11.03.2021 13:30 De Linde Theater
Kunstoppad⁴ vr 12.03.2021 09:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 12.03.2021 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Zeep vr 12.03.2021 09:15 De Linde Theater
Filmworkshop: Click & Play!  vr 12.03.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Zeep vr 12.03.2021 10:45 De Linde Theater
Filosoferen met kinderen vr 12.03.2021 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  vr 12.03.2021 12:45 Aximax Kunsteducatie
Kunstoppad⁴ vr 12.03.2021 13:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 12.03.2021 13:30 School OF GC Kunsteducatie
VierkantROND di 16.03.2021 09:15 Ten Noey Muziek
Dansworkshop U-Dance di 16.03.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
VierkantROND di 16.03.2021 10:10 Ten Noey Muziek
Dansworkshop U-Dance di 16.03.2021 11:00 Everna Kunsteducatie
VierkantROND di 16.03.2021 11:00 Ten Noey Muziek
Dansworkshop U-Dance di 16.03.2021 13:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 17.03.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance wo 17.03.2021 11:00 Everna Kunsteducatie
VierkantROND do 18.03.2021 09:15 Ten Noey Muziek
Dansworkshop U-Dance do 18.03.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: Click & Play!  do 18.03.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
VierkantROND do 18.03.2021 10:10 Ten Noey Muziek
Level Q do 18.03.2021 10:30 De Kriekelaar Dans
Dansworkshop U-Dance do 18.03.2021 11:00 Everna Kunsteducatie
VierkantROND do 18.03.2021 11:00 Ten Noey Muziek
Filmworkshop: Click & Play!  do 18.03.2021 12:45 Aximax Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 18.03.2021 13:30 Everna Kunsteducatie
Level Q do 18.03.2021 13:30 De Kriekelaar Dans
Filosoferen met kinderen vr 19.03.2021 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 19.03.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 19.03.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 19.03.2021 11:00 Everna Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 19.03.2021 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 19.03.2021 12:45 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance vr 19.03.2021 13:30 Everna Kunsteducatie
Filosoferen met kinderen vr 19.03.2021 13:30 School OF GC Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 22.03.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
On y va! ma 22.03.2021 09:30 Ten Noey Theater
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 22.03.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
On y va! ma 22.03.2021 11:00 Ten Noey Theater
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 22.03.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 22.03.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
In Search of Democracy 3.0 ma 22.03.2021 13:30 De Kriekelaar Theater
Natuurwandelingen di 23.03.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance di 23.03.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
On y va! di 23.03.2021 09:30 Ten Noey Theater
Stadswandeling: Als beelden vertellen di 23.03.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
In Search of Democracy 3.0 di 23.03.2021 10:00 De Kriekelaar Theater
Dansworkshop U-Dance di 23.03.2021 11:00 Everna Kunsteducatie
On y va! di 23.03.2021 11:00 Ten Noey Theater
Stadswandeling: Als beelden vertellen di 23.03.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 23.03.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance di 23.03.2021 13:30 Everna Kunsteducatie
In Search of Democracy 3.0 di 23.03.2021 13:30 De Kriekelaar Theater
Dansworkshop U-Dance wo 24.03.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen wo 24.03.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance wo 24.03.2021 11:00 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 25.03.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 25.03.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... do 25.03.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 25.03.2021 11:00 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... do 25.03.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Schrik do 25.03.2021 13:30 Ten Noey Theater
Dansworkshop U-Dance do 25.03.2021 13:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 25.03.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Schrik vr 26.03.2021 09:00 Ten Noey Theater
Filosoferen met kinderen vr 26.03.2021 09:15 School OF GC Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 26.03.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 26.03.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
Schrik vr 26.03.2021 10:30 Ten Noey Theater
Filosoferen met kinderen vr 26.03.2021 11:00 School OF GC Kunsteducatie
Filmworkshop: It’s magic!  vr 26.03.2021 12:45 Everna Kunsteducatie
Schrik vr 26.03.2021 13:30 Ten Noey Theater
Filosoferen met kinderen vr 26.03.2021 13:30 School OF GC Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 26.03.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 29.03.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 29.03.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 30.03.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 30.03.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen ma 19.04.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 19.04.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 19.04.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 19.04.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo di 20.04.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... di 20.04.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... di 20.04.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 20.04.2021 13:15 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen wo 21.04.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo wo 21.04.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Masculinities do 22.04.2021 10:00 Mode & Kant Museum Tentoonstelling
Dansworkshop Danslabo do 22.04.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen do 22.04.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Masculinities do 22.04.2021 13:00 Mode & Kant Museum Tentoonstelling
Stadswandeling: Als beelden vertellen do 22.04.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 22.04.2021 13:15 Everna Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 23.04.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... vr 23.04.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... vr 23.04.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 23.04.2021 13:15 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 26.04.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo ma 26.04.2021 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... ma 26.04.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Mensendorp ma 26.04.2021 10:00 GC Wabo Milieueducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... ma 26.04.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo ma 26.04.2021 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 26.04.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen di 27.04.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo di 27.04.2021 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen di 27.04.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Mensendorp di 27.04.2021 10:00 GC Wabo Milieueducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen di 27.04.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo di 27.04.2021 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 27.04.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen wo 28.04.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop Danslabo wo 28.04.2021 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 29.04.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Dansworkshop U-Dance do 29.04.2021 09:30 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Masculinities - workshop do 29.04.2021 10:00 Everna Kunsteducatie
Pjotr en de Wolfski do 29.04.2021 10:00 De Linde Theater
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... do 29.04.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo do 29.04.2021 10:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Dansworkshop U-Dance do 29.04.2021 11:00 Everna Kunsteducatie
Explo Expo: Masculinities - workshop do 29.04.2021 13:00 Everna Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... do 29.04.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 29.04.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Pjotr en de Wolfski do 29.04.2021 13:30 De Linde Theater
Dansworkshop U-Dance do 29.04.2021 13:30 Everna Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 30.04.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Pjotr en de Wolfski vr 30.04.2021 10:00 De Linde Theater
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... vr 30.04.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 30.04.2021 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... vr 30.04.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Dansworkshop Danslabo vr 30.04.2021 13:15 Ten Noey Kunsteducatie
Natuurwandelingen vr 30.04.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Pjotr en de Wolfski vr 30.04.2021 13:30 De Linde Theater
Wasplaats 7 ma 03.05.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 03.05.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... ma 03.05.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Wasplaats 7 ma 03.05.2021 11:00 Aximax Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... ma 03.05.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Wasplaats 7 ma 03.05.2021 13:30 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen ma 03.05.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Wasplaats 7 di 04.05.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 04.05.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... di 04.05.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Wasplaats 7 di 04.05.2021 11:00 Aximax Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... di 04.05.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Wasplaats 7 di 04.05.2021 13:30 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen di 04.05.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Wasplaats 7 wo 05.05.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen wo 05.05.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Wasplaats 7 wo 05.05.2021 11:00 Aximax Kunsteducatie
Natuurwandelingen do 06.05.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... do 06.05.2021 10:30 Ten Noey Muziek
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... do 06.05.2021 13:30 Ten Noey Muziek
Natuurwandelingen do 06.05.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Natuurwandelingen vr 07.05.2021 09:30 Moeraske Milieueducatie
Mensendorp vr 07.05.2021 10:00 GC Wabo Milieueducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... vr 07.05.2021 10:30 Ten Noey Muziek
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... vr 07.05.2021 13:30 Ten Noey Muziek
Natuurwandelingen vr 07.05.2021 13:30 Moeraske Milieueducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 10.05.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... ma 10.05.2021 10:30 De Kriekelaar Muziek
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... ma 10.05.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... ma 10.05.2021 13:30 De Kriekelaar Muziek
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... di 11.05.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... di 11.05.2021 10:30 De Kriekelaar Muziek
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... di 11.05.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... di 11.05.2021 13:30 De Kriekelaar Muziek
Stadswandeling: Europa tussen de ster... do 20.05.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... do 20.05.2021 10:30 Everna Muziek
Stadswandeling: Europa tussen de ster... do 20.05.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... do 20.05.2021 13:30 Everna Muziek
Stadswandeling: Europa tussen de ster... vr 21.05.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... vr 21.05.2021 10:30 Everna Muziek
Stadswandeling: Europa tussen de ster... vr 21.05.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Muziek in klas: Op reis naar de Blues... vr 21.05.2021 13:30 Everna Muziek
Wasplaats 7 di 25.05.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Explo Expo: Charlier Express di 25.05.2021 10:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Wasplaats 7 di 25.05.2021 11:00 Aximax Kunsteducatie
Explo Expo: Charlier Express di 25.05.2021 13:00 Charliermuseum Tentoonstelling
Wasplaats 7 di 25.05.2021 13:30 Aximax Kunsteducatie
Wasplaats 7 wo 26.05.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Wasplaats 7 wo 26.05.2021 11:00 Aximax Kunsteducatie
Wasplaats 7 do 27.05.2021 09:30 Aximax Kunsteducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen do 27.05.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Charlier Express - workshop do 27.05.2021 10:00 Ten Noey Kunsteducatie
Wasplaats 7 do 27.05.2021 11:00 Aximax Kunsteducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen do 27.05.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Explo Expo: Charlier Express - workshop do 27.05.2021 13:00 Ten Noey Kunsteducatie
Wasplaats 7 do 27.05.2021 13:30 Aximax Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... vr 28.05.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... vr 28.05.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... ma 31.05.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... ma 31.05.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
BELONGING - Een ontmoeting op een plein Datum nog vast te leggen Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... di 01.06.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... di 01.06.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... do 03.06.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Spelenderwijs door de... do 03.06.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen ma 07.06.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Stadswandeling: Als beelden vertellen ma 07.06.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Wasplaats 7 di 08.06.2021 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 di 08.06.2021 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 di 08.06.2021 13:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 wo 09.06.2021 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 wo 09.06.2021 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 do 10.06.2021 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... do 10.06.2021 10:00 Brussel Kunsteducatie
Wasplaats 7 do 10.06.2021 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Stadswandeling: Europa tussen de ster... do 10.06.2021 13:00 Brussel Kunsteducatie
Wasplaats 7 do 10.06.2021 13:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 ma 14.06.2021 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 ma 14.06.2021 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 ma 14.06.2021 13:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 di 15.06.2021 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 di 15.06.2021 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 di 15.06.2021 13:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 wo 16.06.2021 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 wo 16.06.2021 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 do 17.06.2021 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 do 17.06.2021 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 do 17.06.2021 13:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 vr 18.06.2021 09:30 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 vr 18.06.2021 11:00 De Kriekelaar Kunsteducatie
Wasplaats 7 vr 18.06.2021 13:30 De Kriekelaar Kunsteducatie