Main Image © BXL

Film + Nagesprek
Dit meeslepende regiedebuut van de Belgisch-Marokkaanse broers Ish en Monir Ait Hamou vertelt een universeel verhaal over broederliefde en omgaan met tegenslagen.

De getalenteerde vechtsporter Tarek krijgt een unieke kans om internationaal door te breken. Hij hoopt zo een betere toekomst te creëren voor zichzelf, zijn moeder en zijn twaalfjarige broer Fouad. Maar om zijn dromen waar te maken in een stad als Brussel, moet hij opboksen tegen vooroordelen, geweld en radicalisering. 

 

Ga naar aanleiding van deze film met je klas in gesprek over vooroordelen, racisme, politiegeweld en opgroeien als persoon van kleur in Brussel.  Wat zijn hun maatschappelijke verwachtingen en hoe kunnen die hun persoonlijke ambities en dromen beïnvloeden? 

 

Op deze pagina vind je de JEF in de klas’-lesmap en meer info over de film. Tip: bereid je klas voor met het korte introfilmpje.  

Bij deze vertoning hoort ook een nagesprek, aansluitend op de film met de regisseurs Ish en Monir Ait Hamou.

Credits

Regisseur Ish Ait Hamou, Monir Ait Hamou - België - 2024 -113 minuten - Frans, Nederlands gesproken, Nederlands ondertiteld 

Doelgroep(en):

3M
Secundair - 3de jaar
4M
Secundair - 4de jaar
5M
Secundair - 5de jaar
6M
Secundair - 6de jaar

Taalniveau:

Duur:

150 minuten

Prijs:

€ 5.00 / leerling

Aantal vrije plaatsen:

Zie de data onderaan

 Reserveren

Reservatie maken

Kies één van de onderstaande data

Datum Uur Locatie Reserveer
vr. 24-10-2025 10:00 - 12:30 De Kriekelaar Log in om te kunnen reserveren
di. 16-12-2025 10:00 - 12:30 De Kriekelaar Log in om te kunnen reserveren