Op bezoek in de ateliers van De Munt

Door De Munt

© Pieter Claes

Kunsteducatie
Indrukwekkende decors, kleurrijke kostuums, schoenen die design en orthopedie combineren, handgemaakte pruiken en state-of-the-art speciale effecten: ze worden voor elke operaproductie nog allemaal zelf gecreëerd in de Ateliers van de Munt!

Tijdens deze rondleiding ontdek je wat er zich allemaal afspeelt in de coulissen van onze opera. Tientallen vakmannen en -vrouwen bedenken er creatieve oplossingen voor de meest uitdagende ideeën van regisseurs, decorontwerpers en costumiers. Ze verkennen er voortdurend nieuwe technieken en houden tegelijkertijd traditionele theaterambachten in ere.  

  

De Munt wil deze zeldzame beroepen graag in de spotlight zetten, net als de studies en de opleidingen ervoor. Daarom is deze rondleiding alleen voorbehouden voor leerlingen in het middelbaar beroeps-, technisch en artistiek onderwijs.

Dit wordt enkel aangeboden voor klassen uit dubbele en arbeidsfinaliteit.
Max. 20 lln. per rondleiding.

Verzamelpunt/adres: Leopoldstraat 23, 1000 Brussel 

Doelgroep(en):

1SO
Secundair - 1ste jaar
2SO
Secundair - 2de jaar
3SO
Secundair - 3de jaar
4SO
Secundair - 4de jaar
5SO
Secundair - 5de jaar
6SO
Secundair - 6de jaar

Duur:

120 minuten

Prijs:

€ 65.00 / groep
€65/groep van max 20 lln.

Aantal vrije plaatsen:

Zie de data onderaan

 Reserveren

Reservatie maken

Kies één van de onderstaande data

Datum Uur Locatie Reserveer
do. 22-10-2026 00:00 - 02:00 De Munt Log in om te kunnen reserveren
di. 23-02-2027 00:00 - 02:00 De Munt Log in om te kunnen reserveren